29 Eylül 2009 Salı

Eylülde SonBAHAR

Merhabalar

her ne kadar sıcaklar peşimizi bırakmasa da biz sonbaharı özledik. sokaklarda ugg larını geçirmiş salınana pek çok insan var ellerimiz seyyar askılık oldu ceketlerimize :)ee artık soguman gerek hava ağaçlar yapraklarını dökmeye başladı. Mevsimlerin değişimiyle bir yaz ayına elveda değicez. Sonbaharın neşeli tınısını sokaklar da duyar gibiyim. Aslında ne kadar kasvetli de görense sonbahar kızılımsı tonları ve sarılarıyla içimizi ısıtıyor. Eylül ayının güzelliklerini keşfetmeliyiz. Evet, gardolaplarımıza detoks uygulama zamanı geldi.Ruhumuzla beraber gardolapmızda ne var ne yok bakıp bu sezonun trendelerini gardloplarımza taşımalıyız


lous vitton bu kreasyonunda icili botlar ve yarım bot ayakkabıları ünlü ismim viktoria ayakklarını süsledi bile

lacoste 2009 koleksiyonunda botlarını corap tarzı yapmayı tercih etmiş ve gerçekten favori olucak gibiacık hava konserlerinde talihiz bir kaza geciren ajda pekkan alcısını bu kısında moda olan trend ugg larla saklıyor.Yazın gelmesini hasretle beklerken stilotalarımzı giyinme heyecanı sarar içimizi aynı şekilde kışında salaş botlarımız, çizmelerimiz ve erkeksi ayakkabılarımıza bakıp evet seni giyme zamanım geldi diyebileceğiz. Bu sezon modacıların tercihleri uzun çizmelerden yana muhakkak göz gezdirin çizme boyları biraz daha uzarken alçak ve yüksek topuk olarak her ikilide dolaplarınızda olmalı derim cıvıl cıvıl renkler bu kış da bırakmıyor bizleri ve vatka geri döndü.
boy friends ceketlerimizi giyelim kızlar bu sene trendleın en basında yer alan ceketler bizi çk cool göstericek.Eminim birçoğumuz vatkadan nefret ediyor. Ama artık farklı olacak BALMAİN vatkalı ceketleriyle bizleri büyülüyor adeta hatta ünlülerin vazgeçilmezleri arasına bile girdi. ve sanırım bu trend uzun süre bizlerle kalıcak gibi görünüyor. pratik bir bilgi vermek istiyorum eğer bu vatka modası sizi de sardıysa kendinizde yapabilirsiniz. Özellikle t shirt larınızın omuz ve kol ortalayarak vatkayı tutturup yapacağınız t shirt nız biranda havanızı değiştirecektir. Alexander Wang “boyfriend” ceketi sezonda öne çıkanlardan ve tabı ki blazıer ceketler kollarını katlayın ve straptez elbisenizin üstüne geçirin serin havalardan korunun hemde tarzınızla gözleri kendinize kilitleyin. Yazın bizleri saran cloch çantalar bu kış da gözdemiz olacak gibiler. Püsküller, salaş kazaklar maxı mini etekler ve gene gecen kış olduğu gibi bu kış da taytlarımızı giyebileceğiz.Serinleyen havalarda kapalı mekânları yeniden keşfetmek ve soğukların vazgeçilmezi sinemalar ve vizyona yeni girecek filmleri görmenin zamanı kapalı mekanlara hasretliğimizi giderme evde DVD keyfi yapmak yağmuru izleyip okumaya Fırat bulamadığımız kitapları okuyabiliriz.

Evde arkadaş toplantıları ve eğlenceli vakitler geçirebileceğimiz sonbaharı selam ediyorum.Hoş geldin iyi ki geldin çizmelerimi ceketlerimi ve kazaklarımı çok özlemiştim.


kocaman öptüm sizi :D rookie girl

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder