22 Ağustos 2010 Pazar

TAKSİM ÇÜMBÜŞÜ

Taksim semalarında hafif esen rüzgarla şöyle bir endamımızı süzü verdik. Uzun zamandır yolumu düşürmediğim İstiklal Caddesi beni özlemiş gibi geldi insanların hepsi stillerini konuşturuyor buraya mest olmamak elde değil sokak sanatçıları güzel pasajlarıyla gez gez bitmez istiklal tabi bizde çoşduk. gezmeye doyamadan döndük.


Terkoz bilmeyeniniz yoktur herhalde İstiklal Caddesinin mağazalarda görüp de çok pahalı değip alamadığınız parçaları burda bulma fırsatınız olacaktır. hemde 5,10TL fiyatlarla hatta biz 3.5TL çok güzel ciciler aldık.
 Yenilenen Bershka nın vitrini çok hoş vahşi ormanın kralları moda parçalar giyinirse :)
Borusan Müzik Evi MADDE-IŞIK sergisinde gezdik. meraklandığım bu inanılmaz sergi 9 Ekime kadar görülebilir. Gezerken eğlenebileceğiniz de bir sergi  sanatçıların sıradışı yaklaşımlarına tanıklık edeceksiniz ışıklı labirentte gezmek suya yansıyan titreşimleri izlemek boyutsal dengenizi altüst edecek ve 3boyutlu İstanbul turu sizi görmediğiniz her yerlere kesfe çıkarıcak.Bu lambalar aşağı yukarı inerek görsel bir manzara yaratıyor şahsen ben oturup saatlerce seyredebilirimBurası Işık Labirenti içinde gezebildiğiniz bu alanda çok eğlendik

Ayna üzerine ışık yansıtılması tam ortasında durduğunuzda portre netleşiyor

Son olarakta ne giyinmişim 

Bluz : Bershka
Tayt pantolon : Sokak pazarından
Ayakkabı : Converse
Çanta : samsun gezisinden 
Gözlük : Rayban
Kolye : Kendi tasarımım

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder