10 Haziran 2011 Cuma

BİR PAMUK PRENSES


Mezuniyet geldi çattı. Yaz trendlerini göze alırsak bu yaz mezuniyetler çok çiçekli ve renkli geçicek. Yaz davetlerinde abartıdan yana değil sade ve duru olmak öne çıkmanızı sağlar. Fresh parçalar güzellik konusunda aklımıza yazmamız gereken en önemli notlardan, kıyafet seçimi ise akıl karıştırıcı şeydir. Hem pişti olmak istemeyiz hem de sezonun öne çıkan elbiselerini giyinmek isteriz. Bunu önlemenin en kolay yöntemi özel diktirmek fazla maliyetli olsa da garantili çözümdür. Ama buna gerek duymadan da başarma yöntemleri vardır. Keşfedilmemiş yerleri ara sokaklar ve vintage mağazalar aranılan kandır.
Gecenin gök kuşağı olmaktan yana kullanmanız hem dikkat çekmenize hemde ruhunuza enerji katacaktır. Tek omuz ve fırfırlar dikkat çekici detaylar çok abartman tek bir detaylı elbise seçimleri sizi gecenin şıkları arasına girmenizi sağlar. Dekolte konusunda fazla abartılı olmadan en güvendiğiniz yerinize dikkat verebilirsiniz.Mezuniyetler de ben hep bir prenses olmak istemişimdir. Dersen işte bu benim favorim kabarık balon etekler hem sempatik hem de seksi gösterir. başınızda bir de mezuniyet en şık kızı taçı eklendi mi? şahane bir final sizi bekler.Uzun elbise tercihleri de gecede kuğu gibi görünmenizi sağlar. Sırt dekoltesi ve yırtmaç detaylar tercihleriniz de seksi görüntü sağlayacaktır.  Minimalist çizgiler keskin hatlarda sade ve şık görüntüler elde etmenizi sağlar .

Saç makyaj önemli detaylar sezonda dikkat çeken örgüler natural makyajlar tek noktaya dikkat çekmek aklınıza yazmanız gereken güçlü dudaklar ya da  manalı gözler karar sizin sımsıkı sade topuzlar veya yapılmış havasında olmayan bukleler


Vintege şıklığı annenizin sandığı mezuniyetinizde çok işe yarayabilir. Eskinin ruhu günümüz tasarımcılarına ilham kaynağı oluyor. 50'ler diz boyu kabarık elbiseleri 80'lerin puantiyeleri, pötikareleri mezuniyetinizde kostüm havası katacak. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder