7 Nisan 2012 Cumartesi

PUDRA DÜŞLER


Geçen sezon neon renklerle color block etkisi yaza damgasını vurmuştu. Sokakta yeşil,mor,pembeler dolaşırken bu yaz daha soft bir trend ortaya çıktı. Dikkat çekmektense daha romantik ve daha hanım hanımcık olduk. Pastel,nüde tonlarının hepsi fazlaca etraftayken sizde dolaba koymalısınız. Nane yeşili, limon sarısı, lila, mint bunları birlikte kullanarak da güzel bir etki yaratabilirsiniz. 

Marc, Louis Vuitton koleksiyonu ile bizi, nakışla romantikliğe davet ederken pastel geçişlerle anlattığı masalın içine sokarken. Marni daha minmalist yaklaştı. Renkleri bütünlükle kullanırken keskin hatlarla erkeksi olunabiliceğini gösteriyor adeta, Mulberry koleksiyonu ise tam bir dondurma külahı kaç top üst üste attığınızın bir önemi yok eğlenceli bir karakterinize pudra ile yaramazlık katmaya davet eden bir koleksiyon çıkarmış.
Kombinleme yaparken dikkat etmeniz gereken soft renklere koyuları katmamak. Bu kadar renk fazla diyorsanız beyazla kombinlemenizi tavsiye ederim. Ayakkabı seçimi ile bu modaya uyacaksanız. Kalın topuklu sabo vari ayakkabıları tercih ediyorsanız, Volanlı mini elbiseleri üzerinize geçirin. Limon sarı ile pudra pembeyi kombinlemekten korkmayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder