31 Ekim 2010 Pazar

KIŞ TREND - MONT

Kış kendini göstermeye başladı. Soğuyan havalardan korunmak için montlarımıza sarılma vakti, kış trendleri vitrinlerde ve podyumlarda boy gösterdi öne çıkan pelerin bu kış çok revaçta sıcak görünüp hem de cool olmak için pelerin şart uzun palto detayları özellikle oversize olacak erkeksi bir şıklık beline takacağınız bir kemerle tarzınızı belli edebilirsiniz. çok üşüyenler denim diyorsanız o zaman içi kürklü deri montlar tam sizlik kısa boylarıyla hard bir havaya bürünebilirsiniz.


Kışın en vazgeçilmez detayı kıyafetiniz üzerine ne giyindiğinizdir. Bu konudan ödün vermeyin artık vitrinler sizi ele geçirsin PELERİN modası artık bizi terk etmeyecek gibi görünüyor, ünlü tasarımcılar farklı yorumlarıyla pelerinlere bakış acınız değişecek .MİLİTARY detaylar her sezon hakimiyetini korumaya devam ediyor. bu trend çok sevdik provokatör duruşlar kendine güvenen elegan kadın çizgisine yakışıyor. kamuflaj desenleriyle hareketlendirebileceğiniz kombinlerinize broş takviyesini ihmal etmeyinDERİ asi tavırlarımıza en yakışıyor. Bir deri muhakkak gardırobunuzda olmalı zamansız parça deri sen çok yaşa!

OVERSİZE   3 beden büyük giyinirim rahat ederim diyorsanız o zaman oversize kesimler tercihiniz olmalı lanvin  bu parçası size ilham versin

Kadının erkek gücüne hakim olma arzusu pantolon giyinmesiyle başladı, takım elbiseyle devam eden bu yolculuk her sezon etkisini gösterip modacılara ilham vermeye devam ediyor. bottega vaneta tasarım bu uzun palto sizi MASKÜLEN duruşunuzla seksi gösterecek.
kısa deri montların havası bizi asi gösteriyor. Bu asi bakışlar ve tavırlar gücün semboli bu kış 1000 yılın soğuğu olacağını duymayanınız kalmamıştır. Bu kış korunmak ve sizi ısıtacak. İçi muflonlu bu montlar gardırobuna yerleşsin.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder