4 Temmuz 2014 Cuma

Fetish and SexyBlouse and Eyewear Koton - Skirt Zara - Bag H&M - Stiletto Dressale -Bracelet - Jewelry Taja|Santa Mara Jewelry - Ring H&M|Santa Maria JeweleryBazı parçalar vardır ki neyle kombine ederseniz edin seksiliğinden bir şey kaybetmez. Dressale sitesinde keşfettiğim Alexander Wang'in 2013 İlkbahar - Yaz koleksiyonundaki ayakkabıları andıran bu stilettolardan benim yeni favori parçam sık sık ayağımda göreceksiniz.


FACEBOOK      *      BLOGLOVIN      *       TWITTER

2 yorum:

  1. Siyah ve beyaz dinginlik ve zerafet hatırlatan kareler gorunum perfect ayaklar iyi ayaklariniz zarif güzel olunca ayakkabilar daha bir şekil olmus uyum perfect Uffffff ki uffff denir on numara yok böyle bir şey ya miss beautiful feet babe feminen olmak budur Coook tatlı ayaklariniz karamelli lolipop gibiler :):)

    YanıtlaSil
  2. Yok böyle bir şey ya miss beautiful feet babe feminen olmak budur Coook tatlı ayaklariniz karamelli lolipop gibiler your to me star ten points estetiği tek geçerim yaaa biblo gibiler ayaklariniz zarif çarpıcı güzel olunca ayakkabilar daha bır gözalıcı gorunum de perfect wuwwww ki wuwwww supperrr Uffffff ki uffff takipdeyim ltf yeni resim yaz post ların Devami olmalı tsk

    YanıtlaSil