2 Mayıs 2012 Çarşamba

BESTE GUREL FASHION PARTY
Senin hayatın, köşesinde sanatını,çalışmalarını sevdiğim hayal ettiklerini var eden insanlara yer vermeyi seviyorum. Son konuğum Beste Gürel güzel sohbetinin ardından kapılarını kalabalık moda canavarlarına açmak isteyince nasıl havalara uçtum anlatamam. Yoğunluğunun arasında bizi ağırladığı için kocaman teşekkürlerimi yolluyorum.

Blogger dostlarımı da ekleyerek bu buluşmaya fashion party adını koyarak taçlandırdım. Ve sağ olsun onlar da kırmadı geldi. Bu kadar modayla içli dışlı hatun olunca. Eee! kıyafetlerin arasın da kaybolmadan oturmak olmazdı. Beste bir yandan kombinler önerdi. Bir yandan denendi, üzerine minik dokunuşlarını attı. Ufak tüyolar verdi. En sonun da takati kalmayan bizleri vücut tipimize uygun giyinme yöntemleri hakkında bilgilendirdi. Doğru bildiğimiz hataları. Her moda olan parçayı giyinmemizi,moda kurbanı olmamamızı öğütleyerek uğurladı. 
Gelelim o gün neler yaptığımıza; 

Beste Gürel koleksiyonlarından seçimler yapıldı. 
Beste, aksesuarlarla Rüya'nın denediği elbiseyi zenginleştirdi.
Sezonun en trend parçaları, aralarda da olsa keşfedildi.Ve son. Eee! hanımlar, aslında moda gelir geçer. Önemli olan kıyafetin içinde nasıl hissettiğinizdir ;)
5 yorum:

 1. gelemediğim için çok üzgünüm çok güzel bir toplantı olmuş , kaçırdııım lanet olsun sınavlara!:(

  YanıtlaSil
 2. hii çok tatlı olmuş kolajlarlaa :)

  YanıtlaSil
 3. harika bir organizasyondu, cok tesekkurler rookie'cim :)

  http://fashiononboard.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. gelemedim cok uzuldum :) Bugun ziyarete gittim kapaliydi sanirim kimse acmadi :(

  YanıtlaSil
 5. oldukca guzel gecmis gibi gozukuyor. :)

  YanıtlaSil